Uitgebreide omschrijving
Starters opgelet! Ben jij op zoek naar een 3-kamer bovenwoning waar je nog helemaal de vrije hand hebt om alles naar jouw eigen woonwensen in te richten? Dan ben je hier op het juiste adres!
Om het je gemakkelijk te maken is de woning al volledig voorzien van kunststof kozijnen en is de woning verder leeg, je kunt dan ook direct beginnen met klussen!
De woning heeft een perfecte ligging aan de rand van de wijk Stadsveld. In de nabijheid van een recentelijk gerenoveerd winkelcentrum met een diversiteit aan winkels, een apotheek en gezondheidscentrum en ook scholen en sportclubs zijn in de omgeving te vinden. Uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar en binnen een paar minuten fietsen ben je in het bruisende centrum van Enschede.
Indeling o.a.:
Een solide stenen trap leidt je naar de galerij waar je via de entree de woning binnenstapt. Vanuit de hal met garderobe en toiletruimte heb je directe toegang tot alle vertrekken.
De woonkamer is voorzien van een open haard en heeft dankzij de grote pui lekker veel lichtinval. De eenvoudige keuken heeft een vaatwasser, een keramische kookplaat met afzuigkap en een oven.
Er zijn twee slaapkamers met een goede afmeting en de badkamer heeft een douche en een wastafel.
Aan opbergruimte geen gebrek; Er is een bergzolder van 10 m² met hierop de CV opstelling, welke via een vlizotrap bereikbaar is en ook is er een ruime berging van 4,5 m² te vinden in het naastgelegen gebouw.
Buiten:
Het heerlijke balkon ligt op het oosten wat er voor zorgt dat je al vroeg op de dag geniet van de zon. Je hebt hier fraai uitzicht over een rustig en groen plantsoen.
Kenmerken:
Bouwjaar 1955. Woonoppervlakte 51 m².
Servicekosten:
Door het kopen van deze bovenwoning wordt u van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren (VvE). De bijdrage voor de VvE bedraagt ca. € 57,50 per maand. Hierin zit onder andere bij inbegrepen de opstalverzekering, reservering voor groot en klein onderhoud, schoonmaakkosten en het elektriciteitsverbruik van de algemene ruimten.
Aanvaarding in overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst zal een ouderdoms- en asbestclausule worden opgenomen.
- In de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Heb je interesse in dit huis? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt je op Funda.nl